záhlaví2.jpg
Pro zobrazení celé galerie klikněte na fotku
IMG_2601.JPG
Historicky první utkání nejmenších fotbalistů Baníku Osek. Při své premiéře porazili Junior Teplice 11:6. Utkání se hrálo v tělocvičně ZŠ Hrdlovská Osek. Za fotografie děkujeme paní Lence Fauové.
7f7431721e_88167910_v1.jpg
Fotky ze srpnového soustředění přípravek které proběhlo v Penzionu EURORELLAX na Hoře Svaté Kateřiny. Na toto soustředění byla DDM Osek poskytnuta dotace od Ústeckého kraje z dotačního programu SPORT 2012 ve výši 44 % všech nákladů, což činí 39.000,- Kč. Firma Instalace ZT s.r.o. - p. Müller přispěla malým fotbalistům finančním darem. Děkujeme.
250420121890-001.jpg
Děkujeme rodičům, městu Osek a DDM Osek za to že se opět podařilo něco skvělého. Což pořízení teplákových souprav pro celý tým a potisk bezesporu je.
V neposlední řadě bych chtěl poděkovat trenérovi týmu Jiřímu Váchovi od kterého nápad vzešel a zajistil jeho nákup a potisk.
šatna.jpg
Díky trenérům přípravky panům Váchovi a Čermákovi se již zašlá a nepěkná kabina přípravky nádherně proměnila. No posuďte sami. Jen tak naokraj chlapi to dělali ve svém volném čase. Aby informace o rekonstrukci kabiny byla úplná doplňuji, že materiál na lavičky dodala firma Havelka a spojovací materiál firma 3J. Stavbu laviček provedla firma Pokorný.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one