SFK Meziboří - DDM Baník Osek 17:9 (8:6)

V rámci tréninku sehráno přátelské utkání v hale na Meziboří. Hrálo se 2 x 30 minut. Za Osek nastoupilo pouze šest hráčů a protože se hrálo systémem 4+1 na střídání byl k dispozici jen jeden hráč. Prvních 15 minut jsme nemohli střídat vůbec protože si Kuba Cihlářů zapoměl doma kopačky. Naštěstí jeho otec ihned skočil do auta a kopačky přivezl. Protože nám chyběl gólman do branky se postavil Fanda Zajkaš, který sice již pár zápasů odchytal, ale naposled mezi tyčemi stál na podzim roku 2011 a na jeho výkonu to bylo znát. I přesto předvedl několik parádních zákroků, ale boužel také několik rozehrávek na kopačky soupeře. První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém se již projevil fakt že trenéři domácího týmu mají k dispozici dostatek hráčů a naši kluci již fyzicky odcháze. Síly sice docházely ale bojovnost a chuť něco s nepříznivým stavem udělat byla na klukách znát. Chtěl bych proto poděkovat všem hráčům za přístup ke hře v tomto přátelském utkání. Díky patří jmenovitě těmto hráčům Dominik Vácha, David Linda, Honza Kovařík, Olda Jánský, Kuba Cihlář, Fanda Zajkaš a samozřejmě i rodičům kteří místo klidného víkendu zvolí raději přátelský zápas svého syna či vnuka. Ještě jednou moc díky.

Branky: Vácha 4x, Kovařík a Linda 2x, Cihlář 1x
Asistence: Kovařík 2x, Linda a Vácha 1x