záhlaví2.jpg
Po kliknutí na název článku se dostanete ke komentáři o utkání(pokud teda nějaký je).
Po kliknutí na fotku se dostanete k fotkám z utkání(pokud tedy nějaké jsou).
mini-Turnaj FP 2013 - 2. ročník 115.jpg
2. ročník TURNAJE FOTBALOVÝCH PŘÍPRAVEK je úspěšně za námi.
Z původně 12 plánovaných týmů se ho nakonec zúčastnilo jen 8 mančaftů. Byly to Baník Osek "A", Baník Osek "B", Proboštov, TJ Krupka, FC Chomutov, AFK LoKo Chomutov, Meziboří a kombinovaný tým SK Cítoliby/FK Louny. Hrálo se systémem každý s každým. Vítězství v celém turnaji vybojoval kombinovaný tým Cítolib a Loun, na nádherném 2. místě se umístil domácí Osek "A", bronzové medaile vybojoval FC Chomutov. Na 4. místě skončila díky lepšímu vzájemnému zápasu Krupka, na 5. místě Proboštov, 6. příčku vybojoval nejmladší tým turnaje z Meziboří. Na konci tabulky skončil domácí Osek "B". Asi Vám budu připadat jako zaseklý gramofon, ale umístění našich malých fotbalistů je pro nás až druhořadé. Důležité je snaha a chuť hrát a ta byla vidět na všech hráčích.

Nejlepší útok: SK Cítoliby/FK Louny - 21 vstřelených branek
Nejlepší obrana: Osek "A" - 2 obdržené branky
Nejslabší útok i obrana: Osek "B" - 4:29
Nejlepší střelce měl turnaj s počtem 7 branek hned dva: Ondřej Falt(AFK LoKo Chomutov) a  Marek Havlíček(SK Cítoliby). O vítězi rozhodovaly až penalty, ve kterých byl úspěšnější hráč SK Cítoliby - Marek Havlíček.
Nejlepší brankář: Josef Adamiczký (AFK LoKo Chomutov)
Nejlepší hráč Osek "A" - Martin Novák
Nejlepší hráč Osek "B" - Filip Macháček

Sestava Osek "A": Blaško - Novák, Galeta, Just, Hasso, Jánský, Vácha, Hříbal, Šredl, Čermák, Linda
Výsledky Osek "A":
Osek "A" - Proboštov 2:0 / Branky: Vácha a Čermák 1x
Osek "A" - Krupka 2:0 / Branky: Hasso a Šredl 1x
Osek "A" - Cítoliby 0:1
Osek "A" - Osek "B" 7:0 / Branky: Šredl 3x, Galeta 2x, Just a Vácha 1x
Osek "A" - LoKo Chomutov 3:0 / Branky: Galeta 2x, Vácha 1x
Osek "A"- FC Chomutov 3:0 / Branky: Just, Hasso a Vácha 1x
Osek "A" - Meziboří 3:1 / Branky: Galeta 2x, Vácha 1x

Sestava Osek "B": Kotyza - Tošnerová, Zajkaš, Vlásenko, Váňa, Váchová, Macháček, Kordoš, Gutwirth, Putiška, Souček, Kastnerová, Červený
Výsledky Osek "B":
Osek "B" - FC Chomutov 0:2
Osek "B" - Proboštov 2:7 / Branky: Kastnerová a Červený 1x
Osek "B" - Osek "A" 0:7
Osek "B" - Cítoliby 0:1
Osek "B" - Krupka 0:6
Osek "B" - Meziboří 2:2 / Branky: Vlásenko a Červený 1x
Osek "B" - LoKo Chomutov 0:4 

Všechny výsledky a tabulka ZDE / v tabulce je na otočeno pořadí Krupky a Proboštova, nejde tam zadat lepší vzájemný zápas :-(

Všechny fotky z turnaje si můžete prohlédnout ZDE 

Z reakcí hráčů, trenérů a vůbec všech přítomných si myslím, že se turnaj opět povedl. Závěrem bych chtěl poděkovat všem, kteří mají podíl na tom, že se tento turnaj mohl uskutečnit. Velké díky patří opět panu Jiřímu Váchovi. Paní Říhové ředitelce DDM Osek za nákup cen, doprovodný program a fotografování. Městu Osek za pronájem areálu. V neposlední řadě také Všem rodičům a prarodičům našich malých fotbalistů za úžasnou atmosféru kterou dětem při turnaji vytvořili. Málem bych zapomněl poděkovat dvojici rozhodčích, kterými byly Patrik Váňa a Jiří Štika.
Bez fotografie.jpg
Přátelská utkání v Litvínově

Hrálo se na dvě hřiště systémem 4+1. Osek "B" měl ve svém týmu půjčené tři hráče od soupeře na střídání neboť měl ve svém týmu tři hráče mladší přípravky a to jmenovitě Váchovou, Randáčka a Charváta. Tito hráči by nezvládli odehrát téměř 2x25 minut v kuse. Šlo utkání přátelská a tak nám o výsledek nešlo. Zápasy jsme braly jako možnost vyzkoušet si různé kombinace hry, které se nám v mistrovských zápasech proti Dubí a Modlanům nedařila.

Litvínov "A" - Osek "A" 10:2 (6:2) / Branky: Vácha, Linda
Litvínov "B" - Osek " B" 24:2 (13:1) / Branky vstřelili půjčení hráči Litvínova

Sestava Osek "A": Kotyza - Vácha, Jánský, Kovařík, Linda, Čermák
Sestava Osek "B": P.Jonáš - Zajkaš, Váchová, Randáček, Charvát
100320134320.jpg
Turnaj ročníku 2002 a mladší odehrál tým poskládaný se starší přípravky a doplněn několika hráči mladších žáků. Konečné 4.místo z osmi je pro nás dalším pozitivním signálem o zlepšení výkonu hráčů v kategorii starší přípravky. Hned v prvním utkání se zranil Patrik Čermák a do dalších zápasů již nezasáhl. Nejlepším hráčem Oseka vyhlášena Adéla Motyčková.
Bez fotografie.jpg
SFK Meziboří - DDM Baník Osek 17:9 (8:6)

V rámci tréninku sehráno přátelské utkání v hale na Meziboří. Hrálo se 2 x 30 minut. Za Osek nastoupilo pouze šest hráčů a protože se hrálo systémem 4+1 na střídání byl k dispozici jen jeden hráč. Prvních 15 minut jsme nemohli střídat vůbec protože si Kuba Cihlářů zapoměl doma kopačky. Naštěstí jeho otec ihned skočil do auta a kopačky přivezl. Protože nám chyběl gólman do branky se postavil Fanda Zajkaš, který sice již pár zápasů odchytal, ale naposled mezi tyčemi stál na podzim roku 2011 a na jeho výkonu to bylo znát. I přesto předvedl několik parádních zákroků, ale boužel také několik rozehrávek na kopačky soupeře. První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém se již projevil fakt že trenéři domácího týmu mají k dispozici dostatek hráčů a naši kluci již fyzicky odcháze. Síly sice docházely ale bojovnost a chuť něco s nepříznivým stavem udělat byla na klukách znát. Chtěl bych proto poděkovat všem hráčům za přístup ke hře v tomto přátelském utkání. Díky patří jmenovitě těmto hráčům Dominik Vácha, David Linda, Honza Kovařík, Olda Jánský, Kuba Cihlář, Fanda Zajkaš a samozřejmě i rodičům kteří místo klidného víkendu zvolí raději přátelský zápas svého syna či vnuka. Ještě jednou moc díky.  

Branky: Vácha 4x, Kovařík a Linda 2x, Cihlář 1x
Asistence: Kovařík 2x, Linda a Vácha 1x
P1120300.JPG
Turnaj určený pro ročník 2004 jsme odehráli i s několika hráči ročníku 2003. Pokud bychom to neudělali tak by nebylo v našich silách se turnaje zúčastnit. O tomto záměru postavit i několik hráčů staršího ročníku než pro který byl turnaj určen jsme informovali minulý týden a byly jsme ujištěni že máme dorazit i tak. Tolik na vysvětlenou ke startu starších hráčů.
Stejně jako minulém turnaji i tentokrát všichni kluci za nasazení, bojovnost a snahu zaslouží velkou pochvalu. Celý tým hrál velmi disciplinovaně a dělal minimum chyb. Toto vše pak týmu vyneslo nádherné 2.místo. Celkové vítězství nám uniklo jen o vlásek.Turnaj vyhrál díky lepšímu skóre tým FK Ústí nad Labem.
P1120299.JPG
Turnaj určený pro ročník 2002 jsme odehráli s kluky ročníku 2003 a mladšími. Skončili jsme poslední, ale neznamená to, že by kluci hráli špatně ba naopak. V brance předvedl skvělý výkon Filip Kotyza a škoda že střelecky se prosadil jen Vácha. I tak celý tým za nasazení, bojovnost a snahu v zápasech zaslouží velkou pochvalu.
P1100098.JPG
V posledním letošním turnaji v Lounech pořádaným SK Cítoliby náš výkon stačil pouze na poslední 6.místo. Kluci se prezentovali parádními výkony jako třeba v zápasech s Duchcovem, Chomutovem a s pořádajícím klubem s Cítolib. Ve zbývajících utkáních s FK Louny a Sokolem Březno to vypadalo jako kdyby kluci hráli fotbal poprvé. Při konečném vyhodnocování, ale kluci nemuseli smutnit, protože medaile obdržely všechny týmy.
Závěrem bych chtěl poděkovat trenérům a rodičům, kteří místo toho aby si v sobotu přispaly tak jeli s dětmi na turnaj. Poděkovat bych chtěl i rodičům a hráčům FK Duchcov, kteří nám zejména v zápase s domácím SK Cítoliby vytvořily domácí atmosféru. Naši kluci jim to v dalším zápase oplatili.
Bez fotografie.jpg
Tým starší přípravky ročník 2002 a mladší ve svém druhém turnaji, tentokrát na našem tradičním místě pro halové turnaje v Meziboří vybojoval 3.místo. GRATULUJEME
0f18aa6fe5_90124637_v1.jpg
Tým starší přípravky má za sebou první halový turnaj v zimní přestávce ve kterém nakonec obsadil 7.místo. Nejlepším střelcem Oseka byl David Linda se 6 góly. Nejlepšími nahrávači Vácha a Čermák, každý 5 asistencí.
Bez fotografie.jpg
SFK Meziboří - DDM Baník Osek 6:12

V rámci tréninku sehráno přátelské utkání v hale na Meziboří

Branky: Vlásenko a Galeta 3x, Hasso a Linda 2x, Just a Čermák 1x
Asistence: Vácha 3x, Čermák 2x, Kovařík, Hasso a Vlásenko 1x
Sestava:
Šíp(Bernášek) - Hříbal, Jánský, Zajkaš, Hasso, Vácha, Kastnerová, Čermák, Vlásenko, Galeta, Kovařík,  Linda, Tošnerová, Just
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one