záhlaví2.jpg
Spolupráce Baník Osek a DDM Osek (ročník 2007 a mladší)
Trenéři: Petr Štainz, Miroslav Hereit
Tréninky: Út + Čt - 15:30 (hřiště)
Tým předpřípravky pro ročník 2013/2014 nemůže být vzhledem k nízkému věku přihlášen do mistrovských soutěží. Děti ale budou mít možnost stejně jako v předchzích leteh získat fotbalové zkušenosti v přátelských zápasech a turnajích.
fotografie0077.jpg
V sobotu tým předpříravky (ročík 07 a mladší) odehrál další z řady satelitních turnajů. Tentokrát na hřišti FC Chomutov. Výkon našich dětí byl oproti turnaji na Meziboří o poznání lepší. Nejlepším střelcem Oseka byl Tomáš Galeta, který soupeřům nastřílel 6 branek.
Sestava: Lastovka - Galeta, Váchová, J.Müller, Mašek, Čarady, Štiler, Hurčík

Výsledky
Osek - FC Chomutov 2:4 / Branky: Galeta 2x
Osek - Meziboří 2:0 / Branky: Galeta 2x
Osek - LoKo Chomutov 1:6 / Branka: Galeta
Osek - FŠ Most 6:5 / Branky: J.Müller 2x, Galeta, Lastovka, Štiler, Mašek

 
Trenéři: Hereit, Vácha
Vedoucí: Mašková
 
KO%252520P~1.jpg
Naši nejmenší fotbalisté se zúčastní několika satelitů(turnajů) místo odhlášeného Tatranu Kadaň. Pokud si chcete o turnaji přečíst něco více můžete tak učinit na stránkách Ústeckého krajského fotbalového Svazu. Další turnaj který se měl uskutečnit v neděli 18.května v Čepirohách, byl z důvodu špatného počasí přesunut. Nový datum konání je 1.června.
Bez fotografie.jpg
Naši nejmenší se tento měsíc opravdu činí a tentokrát s trenéry a rodiči vyrazili na halový turnaj na Meziboří. Zatím se dětem nedaří dávat góly, ale to se určitě časem změní a budou vyrovnaným soupeřem nebo možná i postrachem ostatním týmům :-)

Sestava: Lastovka, Mašek, J.Müller, Buřt, V.Müller, Hurčík, Čarady, Tandler, S.Váchová

Výsledky
Osek - Meziboří 0:4
Osek - FŠ Most 0:9
Osek - Košťany 0:10
Osek - Ervěnice 0:7
Osek - LoKo Chomutov 0:7
Bez fotografie.jpg
Naši nejmladší fotbalisté ve věku 5-6 let si podruhé v tomto měsíci měli možnost zahrát proti stejně starým soupeřům. V sobotu 15.března byly účastníky turnaje FŠ Litvínov. Pohyb, hra a zábava to je důvod se kterým jezdíme na tyto turnaje. Veškeré snažení o hru je směřováno k jejich rozvoji. Narůstá a bude mít ve fotbale stále větší význam "přípravková práce". Čím dříve přivedeme naše děti k tomuto sportu tím lépe pro jejich fotbalový růst. Vždyť  jde o věk kdy chce každý hrát a vstřelit branku. Díky moc všem dětem za předvedený výkon a rodičům za dopravu a trpělivost.

Sestava: Braune, Lastovka, Mašek, Beran, Tandler, Buřt, V.Müller, Hurčík, Čarady, Málek, Šulgan


Výsledky
Osek - Litvínov   1:8 / Branka: Váchová
Osek - Kopisty   1:14 / Branka: Braune
Osek - Litvínov B   0:10
Osek - Most   2:10

 
Trenér: Miroslav Hereit
Vedoucí: Jiří Vácha
Bez fotografie.jpg
V sobotu 8.března odehráli naši nejmenší fotbalisté přátelské utkání v hale v Bílině. Soupeř byl nad naše síly a zaslouženě vyhrál, ale o výsledky nám přece v u těchto prcků vůbec nejde. Jde nám především o to přitáhnout k tomuto krásnému sportu co nejvíce dětí a to se nám myslím daří :-)

Sestava: Mašek, J.Müller, Beran, Buřt, Tandler, Hurčík, Čarady, Málek, Nováček
Branky: Nováček 4x, Hurčík 2x, Málek 1x
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one