záhlaví2.jpg
Teplický deník pro web.jpg
Pá 10.5.2013 / Teplický deník - Osečtí fotbalisté zachránili soupeře
Občas na fotbalových trávnících nastane situace kdy výsledek zápasu je zcela nepodstatný. Jsme rádi že tentokrát to dobře dopadlo.
Sportovní areál výřez.JPG
Návrh nového sportovního areálu
Většina z Vás již měla možnost si prohlédnout návrh nového sportovního areálu už v Oseckých novinách nebo  na webových stránkách města. Pro ty kteří ON nečtou nebo nechodí na stránky města, ale i pro naše fotbalové soupeře rádi zveřejňujeme i na stránkách Baníku.

Obsáhlejší info naleznete ZDE
P1100944.jpg
So 22.6.2013/ULTRAS OSEK - FUNKCIONÁŘI OSEK 7:7 (0:1)

Sestava ULTRAS: Tejčus - Gege sen., René, Bóďa, Bíťa, Cihla, Péťa Dragi jun., Tydlety, Milánio, Hajšík,  Spěvka, Chosé, Míra Brok, Pepa Müller sen., Vašík Müller
Trenér ULTRAS: Nosík
Sestava FUNKCIONÁŘI: Strádič - Stíw, Kulda, Miloslav Hereit, Psycho, Slavoj st., Péťa Dragi sen., Míla Čermák, Štainzo, Kofí, Dodo, Tréňa(Venca Kuba), Oťas(správce hřiště)
 
Trio rozhodčích: Patrik Váňa, Patrik Váňa, Patrik Váňa
 
V právě ukončené sezóně sice nebylo moc příležitostí k radosti. I přesto nebo právě proto se rozhodla parta šílenců z řad fanoušků a funkcionářů Baníku Osek uspořádat v rámci dokopné nepřátelské utkání.
Již před utkáním bylo vidět zkušenost funkcionářů v zákulisních praktikách. To že se rozhodčí převlékal zrovna u nich v kabině zřejmě nebyla náhoda. Zkušenost v předzápasové přípravě pitného režimu byla zase vidět u týmu ULTRAS. Energetický nápoj v českých zemích nazývaný PIVO plný vitamínu byl určitě lépe zvoleným nápojem než voda z vodovodu u týmu funkcionářů.
O úvodní výkop se postarala dvojice Miloslav Hereit a Josef Müller nejstarší. První půle většina hráčů v plné síle plnila výborně úkoly na svých pozicích a tak početná skupinka diváků viděla pouze jeden gól. V prvním poločase dále stojí za zmínku snad jen výkon rozhodčího, který stíhal mávat ofsajdy na obou stranách, pískat fauly a překážet na hřišti.
Druhý poločas již bylo vidět, že většině netrénovaným hráčům docházejí síly, ale i tak diváci měli možnost sledovat moderní útočný fotbal se spoustou branek. Protože již před zápasem mi někdo ukradl papír a propisku nemohl jsem si dělat poznámky a tak nevím kdo dával góly. Jediné co si pamatuji je chybně nařízený pokutový kop proti ULTRAS. Rozhodčí Štainzův nafilmovaný faul zbaštil i s navijákem. Nařízenou penaltu nekompromisně ranou (no kutálelo se to tam asi 5 minut) do středu branky proměnil nejstarší hráč na hřišti Miloslav Hereit(83 let). Dále si ještě pamatuji nadávky hráče Cihly na adresu rozhodčího, které bylo odměněno druhou žlutou kartou a předčasným odchodem výše zmíněného hráče k lahváči.
Na závěr bych chtěl zhodnotit výkon rozhodčího ve druhém poločase, který nesmyslným nastavováním (10 minut) v závěru utkání dopomohl týmu funkcionářů k nerozhodnému výsledku.
Báječné odpoledne pokračovalo báječným večerem na sále DK Stropník při fotbalové zábavě.
Zvládnu když se prohrává, ale co jsem v poslední době nedokázal zvládat je přístup některých hráčů. Sami určitě víte, kterých se týká. Děkuji proto Všem, kteří mi tímto dnem vrátili chuť dělat dále v oseckém fotbalu.
 
ŠTEFAN ZAJKAŠ
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one