záhlaví2.jpg

21.kolo/Novosedlice - Baník Osek 12:3 (5:1)

Bez fotografie.jpg
21.kolo/Novosedlice - Baník Osek 12:3 (5:1)
Branky: Just(PK),Galeta, Linda
     Asistence: Vácha,Novák
Sestava: Blaško - Jánský, Just, Novák, Hříbal, Vácha, Motyčková, Linda, Kastnerová, Galeta,Čermák 

Hráno na UMT v Srbicích. Zápas se hrál ve velkém horku a většina hráčů soupeře byla minimálně o hlavu vyšší než naši hráči a i starší. Náš tým byl sestaven s 02,03,04 mimo Nováka, Motyčkové a Kastnerové, kteří jsou 01. Naši hráči si zaslouží veliký obdiv, za nesmírnou bojovnost a snahu nedat soupeři vítězství bez boje. Obětavě bránili naši branku a vrhali se do nebezpečných protiútoků. Jeden z nich skončil faulem a nařízenou penaltu bez problémů proměnil Filip Just. Na adresu trenéra Novosedlic musím uvést, že byl velmi ohleduplný a zachoval se sportovně, když viděl jaký věkový a hlavně výškový rozdíl na hřišti je tak stáhl dva hráče a hrál systémem 5+1. Samotní hráči soupeře hráli velice čistě, slušně a nezneužívali svoji velikou převahu. Za takové chování jim patří veliká poklona. Takové slušné chování se jen tak nevidí.

Vedoucí mužstva: Miloslav Čermák
13.06.2013 19:55:51
stewezajkas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one