záhlaví2.jpg
Bez fotografie.jpg
Počasí se vydařilo a i turnaj se myslím až drobné chybičky podařilo zvládnout bez problémů. Prvenství v turnaji získal tým FK Duchcov. 
Děkuji všem týmům za účast a skvělou diváckou kulisu. Letos bohužel není k dispozici žádný článek. I když se našim klukům letos příliš nedařilo máme nejlešího střelce turnaje, kterým se stal David Linda. Přikládáme také odkaz na všechny výsledky a konečnou tabulku turnaje.

TURNAJ OSEK 2014
ML%20C~2.JPG
Sestava: F.Linda - Vácha, Galeta, Zajkaš, Fořt, Kupka, Putiška, Novák, Malík, D.Linda, Tandler
Branka: Galeta(penalta)

Trenér: Petr Dragoun
Vedoucí: Jiří Vácha
ML%20C~2.JPG
V neděli 2.března odehrál tým mladších žáků doplněn hráči starší a mladší přípravky přípravné utkání před sezonou na umělce v Chomutově. K dispozici nám bylo nádherné nové hřiště. Ve vyrovnaném ukání oba týmy předvedly úžasnou hru s konečným výsledkem 5:5. Hrálo se třikrát dvacet minut, systém 7+1. Všem hráčům bych chtěl pogratulovat za předvedený výkon a rodičům za podporu a dopravu.
 
   Sestava: Kotyza - Just, Hříbal, Fořt, Motyčková, Novák, Galeta, D.Linda,Vácha, Jánský, Kupka, Šredl, Malík, Vlásenko, Gutwirt
Branky: Novák 2x, Galeta,Just, Motyčková
                         
                                      Trener: Petr Dragoun
Vedoucí:Jiří Vácha
Odborný dohled: Miroslav Hereit
Ml. žáci pro web-turnaj.jpg
Osek skončil ve své skupině poslední s bilancí   0 - 0 - 3   2 : 21  a spolu s Duchcovem byl zařazen do skupiny o konečné 5.-8.místo.První zápas v této skupině hrál Osek proti K.Varům (vůbec první utkání proti tomu to soupeři) a bylo znát nepatrné zlepšení po herní stránce hráčů Oseka.I přes velkou snahu kluků urvat vítězství v tomto utkání a po několika smolných a neproměněných střel, Osek prohrál. V posledním zápase Oseka proti Neštěmicím se hrálo o to,kdo z těchto dvou týmů skončí na turnaji jako poslední. V samotném utkání Osek brzy prohrával, když kluci tak moc chtěli vyhrát, že zapomněli bránit a soupeř trestal. Naštěstí vzápětí po krásné kombinaci celé čtyřky a důrazu před soupeřovou brankou, dal Čermák brankáři "jesle" a srovnal na 1:1. Od této chvíle vládl na hřišti Osek a kombinační hrou nedal soupeři šanci zdramatizovat utkání. Tři rychlé góly Váchy a dvě nádherné branky Hassa zajistili Oseku alespoň 7.místo. Hráči BANÍK OSEK skončili sice až na předposledním místě ale musíme si uvědomit, že turnaj byl určen pro ročník 2002 a Osek měl ve svém týmu pouze čtyři hráče 02, doplněné třemi hráči 03, dvěma hráči 04 a dokonce jedním hráčem 05.
 
SESTAVA: Kotyza - Hasso, Vácha, Hříbal, Putiška, Zajkaš - Čermák, Šredl, Račkovič, Červený
 
Základní skupina
Osek - Litvínov "B"   0:10
Osek - Duchcov   0:6
Osek - Chomutov   2:5 / Branky: Vácha, Hasso   
 
Skupina o 5.- 8.místo
Osek - Karlovy Vary   2:7 / Branky: Vácha, Šredl
Osek - Neštěmice   6:1 / Branky: Vácha 3x, Hasso 2x, Čermák 1x  
 
Konečná tabulka
1. Litvínov "B"
2. Litvínov "A"
3. Chomutov 
4. Lom
5. Karlovy Vary
6. Duchcov
7. Baník Osek
8. Neštěmice
231120135454.jpg
V sobotu se náš tým mladších žáků zúčastnil jednoho z tradičních turnajů na Meziboří. Tentokrát se nám podařilo díky výbornému a soustředěnému výkonu všech hráčů vybojovat 2.místo. Místo původně avízovaného turnaje ročníku 03 a mladší se nakonec konal turnaj ročníku 02 a mladší.
V základní skupině jsme si nejprve zvítězily nad týmem Vaňova, poté s Mezibořím "A" a nakonec se našim hráčům podařilo po trošku vlažnějším začátku porazit i Trnovany, které zde měli hráče 03 a mladší. Ze základní skupiny jsme postupovali z 1.místa bez ztráty bodu. O tom jak dobře si naši hráči hovoří i skóre, které bylo 9:0.
Ve finálové skupině naši hráči nejprve poradili s týmem Hrušovan a v posledním zápase turnaje v přímém souboji o 1.místo podlehl náš tým Meziboří "B", když o vítězství domácího týmu rozhodla jediná branka. 
Další radostí pro naše barvy bylo cena pro nejlepšího gólmana, kterým se stal osecký Filip Just. Je až neskutečné že ze všech střel co šli na naši branku pustil za svá záda jen dvě. Posledním oseckým oceněným se stal jako nejlepší hráč mužstva Fanda Zajkaš.

Sestava: Just - F.Linda, Galeta, Vlásenko, Hasso, Jánský, Vácha, Červený, Zajkaš, Čermák, Šredl, Hříbal, Malík, Motyčková
 
Základní skupina
Osek - Vaňov 2:0 / Branky: Šredl, Vácha
Osek - Meziboří "A" 3:0 / Branky: Hříbal 2x, Vlásenko
Osek - Trnovany 4:0 / Branky: Hasso 2x, Vácha, Vlásenko

Skupina o 1.- 4místo
Osek - Hrušovany 3:1 / Branky: Vlásenko, Šredl, Vácha
Osek - Meziboří "B" 0:1

Konečná tabulka
1. Meziboří "B"
2. Baník Osek
3. Hrušovany
4. Meziboří "A"
5. Krupka
6. Košťany
7. Vaňov
8. Trnovany 
Ml. žáci pro web-přátelák.jpg
Branky: Novák a Putiška 2x,Galeta, Hasso(PK), Just(PK) 1x
Asistence: Galeta 2x, Motyčková a Fořt 1x
Sestava: Blaško - Hříbal, Hasso, Just, Motyčková, Šredl, Novák, Galeta, Malík, Putiška, Fořt

Skvěle zahrál Osecký nováček Petr Fořt, který dnes hrál za náš tým poprvé. Vynikající výkon podal i Martin Novák, který skóroval hned dvakrát. Kluci předvedli pěkný výkon a nádherný fotbal, který se musel každému zamlouvat. Tento přípravný zápas ukázal,že se hráči po fotbalové stránce hodně zlepšili a nastávající sezona bude mnohem lepší než ta minulá.
Ml. žáci pro web-přátelák.jpg
Branky: Vlásenko 2x, Linda, Motyčková, Vácha a Hasso 1x
Asistence: Vácha 3x, Čermák, Motyčková a Linda 1x
Sestava: Blaško - Hříbal, Hasso, Just, Jánský, Zajkaš - Motyčková, Vácha, Linda, Šíp, Čermák - Vlásenko, Šredl
Ml. žáci pro web-přátelák.jpg
Branky: Linda, Vácha(Galeta)
Sestava: Blaško - Hříbal, Hasso, Novák, Jánský, Putiška, Zajkaš - Šredl, Vácha, Linda, Šíp, Vlásenko - Galeta
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one