záhlaví2.jpg

Po výborné zkušenosti z předchozího ročníku se zimní ligou FŠ Litvínov byl tým mladší přípravky přihlášen i do dalšího ročníku. Liga byla rozdělena na devět kol a hrálo se v tělocvičně sportovní školy Litvínov.

ML%20P~1.JPG
V sobotu 15.3.2014 se mladší přípravka zůčastnila 8.kola zimní ligy FŠ Litvínov za účasti mužstev: FŠ Most, FŠ Litvínov, FK Duchcov, Baník DDM Osek, Junior Teplice. Osmým kolem skončil turnaj zimní ligy. Všechna zůčastněná mužstva dostala diplom, pohár a sladkosti.Poděkování patří FŠ Litvínov za spořádání tohoto turnaje.
 
Sestava: Šmejkal, A.Knor, Charvát, Linhart, Randáček, Váchová, V.Knor, Port, Nový, Váňa, Anger, Šmejkal

Výsledky utkání
                          Osek - Duchcov   10:3 / Branky: A.Knor 3x, Nový a Charvát 2x, Linhart a V.Knor 1x
                     Osek - FŠ Most   2:10 / Branky: A.Knor, Linhart
Osek - FŠ Litvínov   6:6 / Branky: Linhart a A.Knor 2x, Šmejkal a Charvát
                           Osek - Teplice   5:1 / Branky: Charvát 2x, Váchová, A.Knor, Randáček

Po skončení turnaje sehrálo naše mužstvo dva přátelské zápasy s FK Duchcov B.

Osek - Duchcov B   7:0 / Branky: Linhart 3x, Nový, Port, Randáček, A.Knor
Osek- Duchcov B   10:4 / Branky: Linhart 4x, V.Knor 2x, A.Knor, Randáček, Šmejkal, Port
 
Trenéři: Václav Daněk, Miroslav Hereitx
ML%20P~1.JPG
V sobotu 22.února proběhlo 7.kolo zimní ligy FŠ Litvínov za účasti mužstev: Baník DDM Osek A - B, FK Kopisty, FŠ Most, FŠ Litvínov, FK Duchcov.
Odpoledního turnaje se zůčastnila naše mini přípravka,která sehrála tři soutěžní zápasy a vedla si dobře.
Sestava A týmu: F.Šmejkal, Macháček, Randáček, A.Knor, Gutwitrh, Linhart, Váchová
        Sestava B týmu: V.Šmejkal, Nový, Váňa, Anger, V.Knor, Port


Výsledky zápasů:
Osek A - Kopisty   5:1 / Branky: Gutwirth 3x, Linhart, Macháček
Osek B - FŠ Most   1:11 / Branka: Nový
Osek A - Litvínov   2:4 / Branky: Macháček, Linhart
Osek B - Duchcov   2:3 / Branky: Nový, Váňa
Osek A - Osek B   3:1 / Branky: Linhart 2x, Randáček - Macháček
Osek B - Kopisty   0:8 
Osek A - Duchcov   4:3 / Branky: Linhart 2x, Váchová, F.Šmejkal
Osek B - Litvínov   3:4 / Branky: Anger, A.Knor, F.Šmejkal
Osek A - FŠ Most   4:4 / Branky: Gutwirth 2x, A.Knor, Macháček
 
Trenér: Václav Daněk
Ml. přípravka pro web-zimní liga FŠ Litvínov.jpg
V sobotu 15.února hrála naše mladší přípravka 6.kolo zimní ligy FŠ litvínov ve sportovní škole v Litvínově.
Naše mužstvo sehrálo 7 zápasů ve kterých se nám tentokrát tolik nedařilo, ale jsme rádi že můžeme hrát pravidelně a dát příležitost dalším hráčům.
Sestava: Port, Folta, Votava, Galeta,V.Knor, A.Knor, Nový,Váňa, Váchová, Randáček, Linhart, Macháček

Výsledky zápasů:
                 Osek - Jun.Teplice   2:2 / Branky: A.Knor, Macháček
Osek - 
FŠ Most   3:6 / Branky: Linhart, Macháček, A.Knor
Osek - FŠ Litvínov   1:3 / Branka: Port
Osek - Duchcov   2:3 / Branky: A.Knor, Linhart
Osek - Litvínov B   5:6 / Branky: Macháček, A.Knor, Folta, Váchová, V.Knor
Osek - FK Kopisty   5:5 / Branky: Váchová 2x, Linhart, A.Knor, Macháček
Osek - FŠ Most B   5:10 / Branky: Port a A.Knor 2x, Macháček
 
Trenér: Václav Daněk
Ml. přípravka pro web-zimní liga FŠ Litvínov.jpg
V sobotu 1.února proběhlo 5.kolo zimní ligy FŠ Litvínov v tělocvičně sportovní školy.
Turnaje se zůčastnily kluby mladší přípravky: Baník DDM Osek, FK Duchcov, Baník Most, FŠ Litvínov A - B, FK Kopisty, Junior Teplice, FŠ Most. Výsledky zápasů jsou započítány do tabulky turnaje zimní ligy.
Sestava: Randáček, Macháček, Linhart, Charvát, Váchová, A.Knor, F.Šmejkal, V.Šmejkal, Váňa

Výsledky zápasů:
Osek - FŠ Most   3:0 / Branky: Macháček 2x, Linhart
Osek - Duchcov   2:3 / Branky: Charvát, Randáček
Osek - B.Most   4:3 / Branky: Linhart 2x, Macháček, Váchová
Osek - FŠ Litvínov A   4:3 / Branky: Linhart 2x, Macháček, Váchová
Osek - Kopisty   5:9 / Branky: Macháček a Charvát 2x, Linhart
Osek - J.Teplice   5:5 / Branky: Váchová a Linhart 2x, Macháček
Osek - Litvínov B   4:3 / Branky: Macháček 3x, Charvát
 
Trenér: Václav Daněk
Ml. přípravka pro web-zimní liga FŠ Litvínov.jpg
V sobotu 25.ledna proběhlo další kolo zimní ligy FŠ Litvínov. Turnaje se zůčastnila mužstva mladší přípravky a předpřípravky Baníku DDM Osek. A tým ročník 2006 a B tým ročník 2007 a mladší doplněno o tři hráče ročníku 2006.

Výsledky A týmu:
Osek  A - FŠ Most   5:1 / Branky: Linhart a A.Knor 2x, Nový
Osek  A - Duchcov   2:4 / Branky: Randáček 2x
Osek  A - B. Most   2:2 / Branky: Linhart 2x
Osek  A - FŠ Litvínov   5:5 / Branky: F.Šmejkal a Linhart 2x, V.Šmejkal
Sestava A týmu: F.Šmejkal, Linhart, Randáček, A.Knor, V.Šmejkal, Nový, V.Knor, Anger

Výsledky B týmu:  
Osek B - FŠ Most   2:9 / Branky: Galeta 2x
Osek B - Jun. Teplice   1:15 / Branka: Port
Osek B - FŠ Litvínov   1:8 / Branka: Linhart
Sestava B týmu: Galeta, Mašek, Hurčík, Čarady, Josef Müller, Anger, Linhart, Port, Nový
Předpřípravka byla doplněna o hráče ročníku 06. B mužstvo se snažilo a bojovalo, ale na vyspělejší a fyzicky zdatnější hráče soupeřů nestačilo.
 
Trenéři: Václav Daněk
             Petr Štainz
Ml. přípravka pro web-zimní liga FŠ Litvínov.jpg
V sobotu 18.ledno proběhlo 3.kolo zimní ligy pro přípravky ročník 2006 a mladší pořádaný FŠ Litvínov. Turnaje se zůčastnila mužstva: Baník DDM Osek A - B, FŠ Most A - B, FŠ Litvínov A - B, Duchcov, Jun.Teplice, Baník Most.

Výsledky A týmu: 
Baník Most - Osek A   7:1 / Branka: Macháček
Osek A - Duchcov   5:3 / Branky: Linhart 4x, Macháček
Osek A - FŠ Most   5:3 / Branky: Linhart 2x, F.Šmejkal, Charvát, Macháček
Osek A - FŠ Litvínov   4:3 / Branky: Macháček 2x, Linhart, Charvát
Sestava A týmu: F. Šmejkal,Linhart, Charvát, Macháček, Nový, V.Šmejkal

Výsledky B týmu: 
Osek B - FŠ Most B   12:2 / Branky: Linhart 6x, A.Knor 4x, Anger 2x
Osek B - Jun.Teplice   10:2 / Branky: A.Knor 5x,Linhart 4x, Anger
Osek B - FŠ Litvínov B    2:3 / Branky: Linhart 2x
Sestava B týmu: A.Knor, V.Knor, Váňa, Anger,Votava,Linhart,Charvát, Nový

Trenér: Václav Daněk
ML%20P~1.JPG
V neděli 8.prosince se mladší přípravka zůčastnila 2.kola zimní ligy FŠ Litvínov za účasti družstev FŠ Litvínov, FK Duchcov, FŠ Most, Junior Teplice a TJ DDM Baník Osek.
Naše mužstvo bylo rozděleno opět na týmy A a B. Tento turnaj má celkem devět kol, další se hrají v lednu.

Výsledky A týmu:
Osek - Duchcov   3:4 / Branky:  Macháček, Nový, Linhart.
Osek - Litvínov   6:3/ Branky: Macháček, Linhart a Váchová 2x
Osek - Most   5:8 / Branky: Macháček 3x, Linhart, Váchová
Sestava A týmu: Filip Šmejkal, Charles Linhart, Bára Váchová, Jakub Nový, Filip Macháček, Antonín Knor, Vlastimil Šmejkal, Jan Váňa

Výsledky B týmu: 
Osek B - Most B   4:5 / Branky: A.Knor, Váchová, Linhart
Osek B - Jun. Teplice   1:6 / Branka: V.Knor
Osek B - Litvínov B   6:4 / Branky: A.Knor a Linhart 2x, V.Knor, Čarady
Sestava B týmu: Antonín Knor, Bára Váchová, Vojtěch Knor,Michal Anger, Charles Linhart,Mikoláš Folta a z předpřípravky doplněni hráči Josef Muller, Lukáš Mašek, Tomáš Čarady, Jan Hurčík
Ml. přípravka pro web-zimní liga FŠ Litvínov.jpg
Výsledky A mužstva
Osek - Duchcov   5:7 / Branky: Linhart 2x, Randáček, Charvát, Macháček
Osek - FŠ Most   4:5 / Branky: Váchová 2x, Randáček, Macháček
Osek - Horní Jiřetín   3:4 / Branky: Linhart 2x, Váchová

Výsledky B mužstva
Osek B - Duchcov B   6:0 / Branky: Charvát 2x, F.Šmejkal, Anger, Váchová, Linhart
Osek B - Litvínov B   3:4 / Branky: V.Knor, Galeta
Osek B - FŠ Most   3:5 / Branky: Váchová 2x, Macháček
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one