Spolupráce Baník Osek a DDM Osek (ročník 2006-2005)
Trenér: Václav Daněk
Tým mladší přípravky nebyl pro ročník 2013/2014 přihlášen do mistrovských soutěží. Děti ale stejně jako v předchozím  ročníku získávali fotbalové zkušenosti v přátelských zápasech a turnajích.
Ve středu 14.května sehrála mladší přípravka přípravné utkání s FŠ Most  v Čepirozích. Mužstvo bylo rozděleno do dvou týmů a hrálo se 4x 15minut každý tým.

Branky: Gutwirth, Macháček, Nový, Váchová, A.Knor, V.Knor, Linhart, Randáček, Lastovka, Čarady
Sestava: F.Šmejkal, Macháček, Gutwirth, Váchová, A.Knor, Linhart, Nový, V.Šmejkal, V.Knor, Folta, Váňa, Lastovka, Randáček, Čarady

Trenéři: Václav Daněk
Miroslav Hereit
BKO%20~4.JPG
Tým mladší přípravkyodehrál v sobotu 29.března turnaj  FŠ Litvínov na hřišti FK Litvínov.
Účastníci turnaje: FŠ Litvínov A-B , Osek A1-A2, Duchcov, Kopisty, B.Most A-B.

Sestava Osek A1: Gutwirth,Knor A. Randáček,Macháček,Port,Šmejkal V. Braune,Mašek,Štiler.
Sestava Osek A2: Šmejkal V. Charvát,Knor V. Nový,Váňa,Beran,Čarady,Folta,Tandler,Votava.
Mladší přípravka byla doplněna o pět hráčů mini přípravky.

Osek A2 - Litvínov A   3:2 / Branky: Váňa 2x, Charvát
Osek A2 - Litvínov B   9:3 / Branky : Šmejkal 3x, Charvát a V.Knor 2x, Nový, Čarady
Osek A2 - Duchcov   8:1 / Branky: Charvát 4x, Váňa a Šmejkal 2x

Dne 5.ledna 2014 se mladší přípravka zůčastnila turnaje v kopané ve sportovní hale Litvínov Koldum, který pořádala sportovní škola Litvínov za účasti mužstev FŠ Litvínov A, B / Baník DDM Osek A, B / Baník Most A, B / Libochovice.

Sestava Osek A: Gutwirth, Randáček, Linhart, Nový , A.Knor, Macháček, Charvát

Výsledky Osek A
Osek A - Litvínov A    5:1 / Branky: Gutvirth 2x, Randáček, Linhart, Macháček
Osek A  - Osek  B   12:1 / Branky: Gutwirth 5x, Macháček 3x, Nový, A.Knor, Linhart, Charvát
Osek A - Litvínov B   9:2 / Branky: Randáček, Linhart, A.Knor a Macháček 2x, Gutwirth
Osek A - Most A   15:4 / Branky: Macháček, Linhart a Gutwirth 4x, Randáček 2x, Charvát
Osek A - Most B   9:4 / Branky: Linhart a Macháček 3x, A.Knor 2x , Charvát
Osek A - Libochovice   1:4 / Branka: Linhart

A mužstvo nestačilo pouze na vyspělejší soupeře z Libochovic. V turnaji naši hráči dali 51 gólů, nejvíc ze všech mužstev na turnaji. V turnaji obsadili   2. MÍSTO.

Sestava Osek B: Anger, Váchová, V.Knor, Váňa, Folta doplněni o hráče mini přípravky Tomáš Galeta, Jan Gurčík, Tomáš Čarady, Lukáš Mašek

Osek B  :  Most B   4:6 / Branky: V.Knor 2x, Galeta, Váchová

B mužstvo podalo na své možnosti velmi dobrý výkon ve třech zápasech byli vyrovnaným soupeřem. V turnaji obsadili  7. MÍSTO.

Chci poděkovat všem hráčům za vzornou reprezentaci a rodičům za účast na turnaji.

V sobotu 9.listopadu 2013 sehrál tým ml.přípravky pod vedením trenéra Václava Daňka přípravné utkání s FŠ Most v hale Velebudice. Hrálo se 4x 20minut s přestávkami.

Branky: Červený 9x, Gutwirth 6x, Linhart a F.Šmejkal 3x, Galeta 2x, A.Knor a V.Knor 1x
Sestava: Guttwirth, Červený, Randáček, Linhart, V.Knor, A.Knor, Anger, Galeta, F.Šmejkal, V.Šmejkal
V neděli 20.října se mladší přípravka zúčastnila dalšího fotbalového turnaje SFK Meziboří. Turnaj byl určen pro ročník 2006 a mladší.
Na turnaji byla mužstva: Baník Osek, VČSA Ervěnice, FŠ Most, SFK Meziboří. Hráno 2x 15 minut

Osek - Meziboří   13:0 / Branky: A.Knor 5x, Šmejkal 3x, Nový a Galeta 2x, Randáček 1x
Osek - Ervěnice   4:7 / Branky: Charvát 2x, A.Knor a Šmejkal 1x
Osek : FŠ Most   2:4 / Branky: Randáček, Galeta.

Naše mužstvo zkoušelo nové hráče, kteří podali dobrý výkon. V turnaji jsme obsadili třetí místo.

V sobotu 28.září se uskutečnil turnaj v Meziboří za účasti mužstev: SFK Meziboří, Baník Osek, SK Černčice, LoKo Chomutov.

Sestava: Račkovič, Gutwirth, Charvát, Randáček, Macháček, Nový, Galeta, Váchová

Osek - LoKo Chomutov   17:1
Osek - SFK Meziboří   20:1
Osek - SK Černčice   11:1

Branky v celém turnaji: Gutwirth 16x, Galeta 8x, Charvát 7x, Váchová 6x, Randáček 5x, Nový 4x, Macháček 2x
Baník Osek vyhrál celý turnaj a Lukáš Gutwirth se stal nejlepším střelcem turnaje.

Mladší přípravka se ve středu 25.září utkala v přátelském zápase s FŠ Litvínov na umělé trávě v Litvínově. Mužstva se rozdělila na A a B.
A tým: Račkovič, Gutwirth, Randáček, Macháček. Hráno 4x 15 minut s přestávkami.
B tým: Nový, A.Knor, V.Knor, Váchová, Galeta. Hráno 3x 15 minut s přestávkami.
V utkání se nepočítaly branky, důležitá byla herní činnost.
Trenéři: Daněk, Vácha
V sobotu 7.9.2013 se hráči mladší přípravky zúčastnili velkého turnaje FŠ Litvínov za účasti mužstev: Sparta Praha A / B, Bohemians Praha, FA Děčín, B.Most A / B, Junior Teplice A / B, DDM Baník Osek, FK Duchcov, FK Ústí/L, FŠ Litvínov.

Osek - Sparta B   1:8 / Branky: Gutwirth
Kvůli vysoké porážce od Sparty se našim hráčům unikl postup do finálové skupiny pouze o skóre.