záhlaví2.jpg
Trenér: Václav Kuba, Petr Kroft st.
Vedoucí týmu: Miroslav Slavík st.
ROZPIS ZÁPASŮ BÉČKA
 
1. So 23.8.2014 - 14:00 FK Lahošť - Osek B 5:2 (5:1)
2. Ne 31.8.2014 - 10:30 Osek B - FK Rtyně B 5:1 (2:1)
3. So 6.9.2014 - 11:00 Sokol Křemýž - Osek B 0:0 (PK 8:9)
4. Ne 14.9.2014 - 10:30 Osek B - Sokol Suché 2:6 (0:3) 
5. Ne 21.9.2014 - 10:00 Sokol Suché B - Osek B  4:2 (1:0)
6. So 27.9.2014 - 11:00 FK Hrobčice B - Osek B 6:1 (4:0)
7. Ne 5.10.2014 - 10:30 Osek B - FK Měrunice 6:2 (2:0)
8. So 11.10.2014 - 13:00 FK Braňany B - Osek B  3:4 ( 2:1 )
9. Ne 19.10.2014 - 10:30 Osek B - Baník Modlany B  2:6 ( 1:4 )
10. So 25.10.2014 - 12:30 Sokol Bořislav - Osek B  8:0 ( 5:0 )
11. Ne 2.11.2014 - 10:30 Osek B - SK Dubí  1:3 ( 0:0 )
12. Ne 9.11.2014 - 11:00 TJ Hrob B - Osek B 4:3 (0:2)
(výsledek utkání anulován tým TJ Hrob "B" odhlášen ze soutěže)
13. Ne 16.11.2014 - 10:30 Osek B - Baník Ohníč B 2:4 (1:1)
15. Ne 29.3.2015 - 14:00 FK Rtyně "B" - Baník Osek "B" 2:3
17. So 11.4.2015 - 13:30 Sokol Suché - Baník Osek "B" 6:1
18. Ne 19.4.2015 - 10:30 Baník Osek "B" - Sokol Suché "B" 5:9 (1:3)
19. Ne 26.4.2015 - 10:30 Baník Osek "B" - FK Hrobčice "B" 2:3 (0:1)
20. So 2.5.2015 - 14:00 FK Měrunice - Baník Osek "B" 1:3 (1:0)
21. Ne 10.5.2015 - 10:30 Baník Osek "B" - FK Braňany "B" 4:6 (3:4)
22. Ne 17.5.2015 - 17:00 Baník Modlany "B" - Baník Osek "B"
16. St 20.5.2015 - 17:30 Baník Osek "B" - Sokol Křemýž
23. Ne 24.5.2015 - 10:30 Baník Osek "B" - Sokol Bořislav
24. Ne 31.5.2015 - 17:00 SK Dubí - Baník Osek "B"
25.   VOLNO
26. Ne 14.6.2015 - 14:00 Baník Ohníč "B" - Baník Osek "B"
14. Ne 21.6.2015 - 10:30 Baník Osek "B" - FK Lahošť
 
Branky: M.Müller 2x, Sirotek, Jakub Procházka
Sestava: ?
Branky: ?
Sestava: Kohutka - Sirotek, Hlinka, M.Müller, Petráš, V.Müller, Foff, Schnaubelt, Klatovský, Tejček, R.Procházka
Branka: Ježek
Sestava: Štainz - Gampa(46.Čarady), R.Procházka, Hurčík, Petráš - Ulahel(80.Klatovský), V.Müller, M.Müller, Ježek - J.Müller st., Rilke
Branky: M.Müller, J.Müller st., Foff
Sestava: ?
Branky: Ježek 2x, Rilke
Sestava: Rys - Malík, Foff, R.Procházka(25.Horáček), Gampa - Rilke, Kraner, Šimůnek, Kroft ml. - J.Müller st., Ježek
Branka: Ježek

Sestava: Pavel Váňa - Horáček, J. Müller ml., Petráš ( 65. Rys ), Gampa - Hradecký ( 46. Malík ), Rilke ( 46. Šimůnek ), Štainz, Kroft ml. - M. Müller, Ježek
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one