So 28.9.2013 / Baník Modlany B - Baník Osek B 1:1 (0:1)

Branka: Mák
Sestava: Tejček - Vondra, Štainz, Foff, Jiskra - Schnaubelt, M.Müller, Patera, Ježek - Kroft, Mák
ČK: 0:2 (M.Müller, Foff)

V zápase s druhým týmem tabulky posilněným o hráče A mužstva Modlany jsme vybojovali bod.
Nastoupili jsme v jedenácti hráčích,bez náhradníků,v sestavě s dorostenci J.Ježkem a R.Mákem.
Do vedení jsme šli v 15.minutě po brejku R.Máka,který utekl domácím stoperům a lobem překonal brankáře domácích.Ve 30.minutě podržel mužstvo náš gólman J.Tejček,který bravurně zneškodnil penaltu nařízenou po faulu M.Müllera. Celkem vyrovnaný první poločas,ve kterém soupeř nenašel recept na naší skvělou defenzivu jsme dohráli za stavu,který dával naději na dobrý výsledek i do druhé
půle.Po změně stran se ale začali dít věci které nikdo nečekal.V 47.minutě byl nařízený další pokutový kop proti nám za nastřelenou ruku P.Krofta. Rozhodčí absolutně nezvládl situaci,a po protestech nám vyloučil M.Müllera a  L.Foffa. Penaltu soupeř proměnil a tak jsme za stavu 1:1 dohrávali zbylých 49.minut v devíti !!!!!!!! (zápas byl ukončen v čase 96.min) Začali jsme bránit a zbytek hráčů se semkl k neskutečnému výkonu. Všemi prostředky v rámci pravidel jsme natahovali čas a zkušeností se nám podařilo psychicky soupeře zdeptat takovým způsobem,že nebyl schopen skórovat ani z vyložených šancí. Hrálo se pouze na naší polovině a v devíti jsme se již nedokázali dostat k ohrožení soupeřovi branky. Díky skvělým zákrokům J.Tečka v naší brance jsme dospěli bez inkasované branky až do 96.minuty, kdy po sérii rohů rozhodčí zápas ukončil. Poděkování hráčům za bojovnost,nasazení a kolektivní výkon kdy všichni makali jeden za druhého a ukázali jak se hraje srdcem!!