Ne 3.11.2013 / Baník Osek B - Sokol Suché B 5:4 (1:4)

Branky: Studnička 2x, J.Müller st., Štainz, Pavel Váňa(PK)
Sestava: Kroft - J.Müller ml., Štainz, Říha, Král(25.Pavel Váňa) - Studnička, M.Müller, V.Müller, Slavík - J.Müller st., Malík

S několika oporami z A-mužstva jsme vstoupili do utkání absolutně nekoncentrováni a nejspíš s myšlenkami na halloweenskou párty. Skutečně myšlení některých hráčů jako by pocházelo z vydlabané dýně. Než jsme se rozkoukali inkasovali jsme po rohu první gól, navíc ještě vlastní. Ani to nás neprobralo a po chybách na půlce hřiště soupeř z rychlých protiútoků navýšil postupně skóre do 30.minuty na hrozivých 0:4!!! Naději na odvrácení debaklu vykřesal Standa Studnička ve 31.min snížením na 1:4. Za tohoto stavu jsme odcházeli do kabin. To co jsme předvedli v první půli nebylo normální a proto ani poločasová
porada nemohla probíhat normálně. V každém jiném týmu by došlo k bouřlivé výměně názorů a totálnímu rozkladu mužstva. Ne však u nás. Po objasnění některých osobních chyb si všichni sáhli do
svědomí, uvědomili si vážnost situace a po kapitánově závěrečné řeči: "Vy vzadu to udržíte a my vpředu dáme góly" ,trenér prozatím odložil svoji rezignaci. Jak kapitán (J.Muller st.) zavelel,tak se stalo.V 55.min sám snížil na 2:4 a díky zlepšené a pozorné hře obrany jsme přestali soupeře pouštět do šancí.
V 59.min vstřelil S.Studnička svůj druhý gól na 3:4 a soupeř se právem začal obávat o výsledek. Zlepšená hra, lepší kombinace ve středu hřiště, zpřesnění  a aktivita směrem dopředu přinesla v 75.minutě vyrovnání P.Štainze na 4:4!!! Od této chvíle jsme jen dobývali soupeřovu branku s cílem zvrátit utkání na naší stranu. To se povedlo v 85.min  po faulu na J.Mullera st. Pokutový kop proměnil Pavel Váňa na 5:4, kdy mu exekuci penalty přenechal M.Muller. Zápas jsme dohráli výborně po taktické stránce, udrželi jsme hru na soupeřově polovině a zdecimovaného soupeře již k ničemu nepustili.
Tento obrat vejde do dějin B mužstva, stejně jako remíza v Modlanech. Získali jsme tři body a dnešního soupeře přeskočili v tabulce.

PS: Pánové smekám, a děkuji všem za neskutečný zážitek. Trenér