So 4.10.2014 / TJ Baník Osek - SK Liběšice 0:4 ( 0:1 )

TJ Baník Osek - SK Liběšice  0:4 ( 0:1 )
Sestava: Pěknice - J. Muller ml. ( 75. Vlček ), Hlinka, Hurčík, Říha, Slavík - Malík ( 63. Kulhánek I. ), V. Müller ( 38. Zadina ), Kraner, Pavel Váňa ( 80. Ježek ) - Procházka Jaroslav
Po dvou venkovních a herně i povedených zápasech, v kterých jsme získali pouze bod, jsme se opět představili na domácím stadionu a povedený návrat na osecký pažit to rozhodně nebyl. Opticky se zdálo, že jsme více na míči, snažíme se více tvořit než soupeř, který chytře vyčkával na brejkové příležitosti, ale většina momentů před brankou byla právě z brejků před naší brankou. V první půli vychytal dvě příležitosti hostů brankář Pěknice, abychom mohli chvíli na to skórovat. Po krásném centru se do zakončonení hlavou rval Míra Slavík, ale tvrdou hlavičkou trefil pouze stojícího brankáře. Byla to naše největší šance utkání. Nedáš, dostaneš stále platí. Chvíli na to pronikal do vápna hostující útočník, kterého srazil Hurčík k zemi a kopala se penalta. Tu hosté proměnili, ačkoliv k ní měl Ondřej Pěknice velmi blízko. První půle nám skončila jednobrankovým vedením hostujícího týmu. Ve druhé půli bylo ale celkem brzy rozhodnuto o vítězi utkání. Hosté z dvou rychlých brejků vstřelili 2 branky a bylo to 0:3. Ještě za stavu 0:1 měl velkou šanci Ota Říha, který se prodral do vápna a šel z boku sám na brankáře, ale osecký obránce pouze nastřelil strážce hostující svatyně. V závěru utkání přidali hosté ještě čtvrtou branku, a tak odjížděli ze stadionu pod Stropníkem s pohodlným výsledkem. Bohužel naše trápení pokračuje. Pokud si ale vytvoříme za utkání pouze dvě brankové možnosti a ještě si dovolíme takový luxus v podobě, že je neproměníme, tak nemůžeme pomýšlet na bodový zisk. Soupeř hrál chytře, počkal si na své příležitosti, měl jich více, využil je a zaslouženě vyhrál.