So 18.10.2014 / TJ Baník Osek - ASK Lovosice "B" 0:2 ( 0:2 )

TJ Baník Osek - ASK Lovosice "B"  0:2 ( 0:2 )
Sestava: Pěknice - Vlček, Mašek, Čihák ( 80. Ježek ), Hurčík - Malík ( 68. Kulhánek ), V. Müller ( 57. Zadina ), Říha, Kraner, Pavel Váňa - Štainz
Mnoho lidí už nebaví, když čte týden co týden, že Osek opět prohrál, ale jinou možnost nám zatím hráči na hřišti nepřipravují. Tentokrát jsme přivítali lovosickou rezervu, o které jsme věděli, že to je hratelný soupeř. Minulou sezónu jsme je na domácím hřišti o branku porazili 3:2. Nyní jsme opět inkasovali dvě branky, ale již podruhé za sebou jsme v domácím utkání nevstřelili branku. V první půli jsme měli pouze jednu šanci, když Štainz za nerozhodného stavu netrefil hlavou branku. Poté přišel zbytečný faul Maška a penalta, kterou hosté proměnili. O deset minut později se dostali hosté ke střele, kterou bránící osecký hráč ztečoval na druhou stranu branku mimo dosah brankáře Pěknici a prohrávali jsme 2:0. Náš ospalý výkon bez šancí si nic víc než prohru nezasloužil. Jedinou šanci v první půli ještě doplnila tutovka Igora Kulhánka v 87.minutě, kterou osecký záložník nastřelil jen do brankáře a vrcholem nemohoucnosti byla v 90. minutě neproměněná penalta Pavla Váni. Nebylo by asi úplně fér zmínit, že mužstvo dostatečně nedrželi opory týmu, protože kvalitní výkon nepředvedl zřejmě nikdo na hřišti.