So 11.10. / FK Louny "B" - TJ Baník Osek 6:3 ( 3:1 )

FK Louny "B" - TJ Baník Osek  6:3 ( 3:1 )
Branky: Pavel Váňa, Kraner, Štainz

Sestava: Pěknice - Müller J. ml., Hurčík, Mašek, Vlček - Malík, V. Müller ( 78. Rilke ), Kraner, Ježek ( 70. Zadina ) - Štainz, Pavel Váňa
Tentokrát naši hráči dojeli všichni na správné místo, na správný stadion, a tak se mohlo začít přesně ve 12:30 podle plánu. Hned úvod utkání nám udělal radost. V 7.minutě vykopl Ondřej Pěknice míč daleko za obranu domácích, za míčem si doběhl Pavel Váňa a přehodil brankáře domácích. V průběhu první půle jsme měli ještě 2 závary před brankou soupeře a jednou skončila hlavička Štainze na tyči. Hosté vyrovnali z rohového kopu. Nacvičený signál přetavili ve vyrovnání. My jsme si ale v první půli vybrali ještě černou pětiminutovku. Ve 42. minutě nejprve utekl útočník domácích naší obraně a trefil přesně k tyči. O dvě minuty později se z 20-ti metrů trefili domácí parádně a poločas skončil dvoubrankovým vedením domácích. Úvod druhé půle patřil naší jedenáctce. Úvodní aktivitu této části utkání podtrhl snížením na rozdíl branky Jakub Kraner, který obstřelil vyběhnuvšího brankáře. Poté jsme měli možnost vyrovnat, když Štainz vystihl malou domů domácích a šel do míče na dlouhou nohu. Úplně stejným způsobem šel do souboje domácí brankář a k míči se oba dostali současně. Míč z tohoto souboje vypadl před ležícího Štainze, který balón doklepl do sítě, ale rozhodčí uviděl faul na brankáře, a tak se kopalo poze od branky. Chvíli na to se vlnila síť na druhé straně a tentokrát branka v naší síti platila. Další branku přidali opět domácí, když jsme se dopustili faulu na soupeřově polovině, ale rozhodčí zachoval chladnou hlavu a cit pro hru, nechal domácím výhodu, a jelikož se Hurčík místo na bránění soustředil na diskuzi s rozhodčím, proč neodpískal faul, dostali jsme pátou branku. Jiskřičku naděje ještě vykřesal Štainz, který se prosadil po rohovém kopu, ale v závěru domácí z dalšího rychlého brejku uzavřeli skóre utkání na 6:3. Trápení pokračuje. Sice jsme dokázali vstřelit 3 branky, ale 6 kousků v naší síti je moc. Pokud vstřelíme na venkovním hřišti 3 branky, tak bychom měli vyhrávat, ale naše defenzivní práce je stále špatná.