5.kolo/VČSA Ervěnice - Baník Osek 2:2 (1:0)

Pěknice - Procházka(43.Šaur), Hamouz, Mašek, Kraner(78.Štainz) - Říha, V.Müller(65.Slavík), Hlinka, Štika - Děkan, Patrik Váňa
ŽK:
2:1
Diváků:
100
Již v 6.minutě šli domácí do vedení. Velmi blízko ke skórování za Osek měl v 15.minutě Štika a 33.minutě Říha. Obě střely dokázal ale gólman Ervěnic vytáhnout na roh. I nástup do druhého poločasu měl domácí tým lepší a v 55.minutě přidávají domácí druhý gól. Ervěnice se rychlými brejky dostávali celkem jednoduše před naši branku, ale Ondra Pěknice svými skvělými zákroky dokázal Baníček podržet. Konec zápasu patřil ale Oseku. Nejprve v 86.minutě Říha nechytatelnou bombou snižuje na rozdíl branky. Poté Hlinka vykopává míč směřující do naší sítě z brankové čáry. V 90.minutě Děkan nastřeluje břevno a míč se odráží před Štainze, který nikým nehlídán vyrovnává na 2:2.
Trochu v utajení proběhl výjezd ULTRAS OSEK na utkání v Ervěnicích. Busem přesun do Duchcova na vlak a potom směr Jirkov v počtu 10 výtečníků. Cestu zpět absolvovalo již jen 7 lidí. Účastníci zájezdu si tento výlet pochvalovali a dožadují se opakování. No uvidíme :-D
Kdo byl přítomen v Ervěnicích jistě mi dá za pravdu že toto nebylo normální utkání a že zejména druhý poločas si budeme hodně dlouho pamatovat