3.kolo/Sokol Domoušice - Baník Osek 1:4 (0:1)

Pěknice - J.Procházka, Mašek, Hamouz, Kraner - Říha, V.Müller(72.Pavel Váňa),Hlinka, Štika -  Patrik Váňa(90.Vlček), Děkan
ŽK:
5:1
Diváků:
70
Baník byl i tentokrát od prvních minut aktivnější, ale na branku si naši příznivci museli počkat až do 41. minuty když se z přímého kopu skvěle trefil Tomáš Děkan. Druhý poločas lépe vyšel domácím a v 48. minutě bylo srovnáno. Radost domácích trvala pouze pět minut. Tolik totiž stačilo Oseku, aby přidal svůj druhý gól opět Děkan. V 76. minutě si na centr před branku nejlépe naběhl Říha a zvyšuje na 3:1 pro Osek. V 88. minutě nařízena penalta po faulu na Patrika Váňu. Domácí brankář sice Štikovu střelu chytá, ale rozhodčí nařizuje opakování. Na opakovanou penaltu se staví Děkan a přesnou střelou završuje svůj hattrick a zvyšuje na 4:1 pro Osek. První venkovní zápas dopadl na výbornou a vůbec celkově vstup do nového ročníku je fantastický. Z devíti možných bodů jich Baník Osek získal 7.