záhlaví2.jpg

26.kolo/Baník Osek - 1.FC Spořice 3:4 (0:2)

P1100702.JPG
26.kolo/Baník Osek - 1.FC Spořice 3:4 (0:2)
Branky:
Pavel Váňa, Patrik Váňa, Kroft - Janošík, Broum, Kubík, Měšťan(PK)
Sestava:
Pěknice - Malík, Král, Hlinka, Slavík - Pavel Váňa, V.Müller, Patrik Váňa, Děkan(46.Kroft) - Gampa(85.Mák), Schnaubelt(46.Štainz)
ŽK:
1:2
Diváků:
40

V sobotu se opět někteří hráči vyznamenali. Myslím ty kteří bez řádné omluvy nedostavili k utkání a tak měl ještě 45 minut před utkáním osecký trenér k dispozici jen 7 hráčů. Za pomoci všech přítomných hráčů a telefonů se nakonec podařilo sehnat do začátku utkání potřebných 11 hráčů do základu + 3 na střídání.
A teď již nějaké info k zápasu. První poločas z obou stran vcelku vyrovnaný, ale branky stříleli jen hosté. První branka v 15 a druhá v 30 minutě. Do druhého poločasu poslal na hřiště duo Petr Kroft a Petr Štainz. Naše hra směrem dopředu se výrazně zlepšila a brankami bratrů Patrika a Pavla Váňi. Bylo v 54.minutě v rozmezí tří minut vyrovnáno. Na obou gólech měl lví podíl Petr Kroft, který plný sil(vždyť před zápasem ujel na kole jen něco málo kolem 30 kilometrů) rozdával fotbalovou radost a tak nikoho nepřekvapí že o vedoucí branku Oseka se postaral opět on. V 70.minutě si jeho centr z levé strany před branku hráč Spořic nešťastně srazil do vlastní sítě. V 77.minutě hosté po parádně zahrané standartce hlavou vyrovnávají. V 83.minutě fauluje osecký Marek Malík ve vápně a je z toho jasná penalta, kterou spořický hráč s přehledem proměňuje. V závěru se i přes naši velkou snahu již skóre neměnilo a Spořice si odvážejí 3 body.
Závěrem bych poděkovat všem hráčům co byly v sobotu k dispozici. Moje díky směřují i hrstce fanoušků kteří se v sobotu také byť v malém počtu nezapomněli přijít podpořit. Naše premiérové účinkování v 1.A třídě končí a příští rok se na vás všechny budu těšit opět v 1.B třídě.

Vedoucí týmu: Štefan Zajkaš

19.06.2013 15:38:33
stewezajkas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one