10.kolo/Baník Osek - SK Havran Kryry 2:0 (0:0)

Pěknice - J.Procházka, Hamouz, Mašek, Slavík - Děkan(88.M.Müller), V.Müller(85.Vlček), Hlinka, Štika - Patrik Váňa, Říha
ŽK:
1:2
Diváků:
50
První poločas Osek vlastními chybami nabídl hostům několik šancí ke skórování, ale soupeři se stejně jako nám v předchozích zápasech nedařilo proměňovat vyložené šance.
Ve druhém poločase se již naše hra zlepšila a osečtí fanoušci se dočkali branek v soupeřově síti. O první gól se postaral v 70.minutě Ota Říha. I ve druhém gólu měl prsty(vlastně nohy) Říha, který poslal před branku přesnou přihrávku na výborně si nabíhajícího Václava Müllera. Ve zbývajících minutách si Osek již své dvoubrankové vedení pohlídal a hrstka promrzlých diváků si po delší době opět užila děkovaky.
V utkání s posledním týmem se nám tak konečně podařilo vstřelit branky. Minulý zapas v Klášterci sice skončil 1:1, ale o náš gól se postaral domácí hráč.
Jen pro zajímavost na závěr. V naší skupině byly kvůli špatnému terénu odehrána jen utkání v Oseku a Duchcově.