záhlaví2.jpg

1.kolo/Baník Osek - FK Duchcov 1:1 (0:0)

3b9c7564c1_88171224_v1.jpg
1.kolo/Baník Osek - FK Duchcov 1:1 (0:0)
Branky:
78.Děkan - 68.Berko
Sestava: 
Pěknice - Říha, Mašek, Hamouz, Slavík - Štika, V.Müller(72.Kraner), Hlinka, Děkan - Patrik Váňa, Štainz(80.J.Müller)
ŽK:
0:1
Diváků:
400
Tak nám to konečně začalo a na úvod jsme si nemohly přát divácky atraktivnější zápas než derby s Duchcovem. Letní příprava našeho áčka neproběhla zrovna ideálně. Ani jednou se tým nesešel kompletní. Podle informací na webových stránkách Duchcova i soupeř se potýkal s obdobnými problémy. V Oseku nás trápí také nedostatek vody na závlahu hřiště, ale paradoxně možná právě toto je naší silnou zbraní protože soupeřům ten náš tvrdý povrch nesedí. Důkazem těchto slov je fakt, že v minulém ročníku Osek doma prohrál jen jednou.
Úvod utkání Osek začal aktivněji, ale našim střelám chyběla přesnost. Duchcov byl na tom s přesností podobně a tak poločas skončil bez branek. Z našich šancí v první polovině stojí za zmínku snad jen nůžky Tomáše Děkana, které ale skončily v rukách brankáře Podolského. Druhý poločas jsem z důvodu organizačních povinností nemohl sledovat a tak jen sled branek. V 68.minutě šel Duchcov brankou Berka do vedení. Osek v 78.minutě Štika posílá přesnou přihrávku na Děkana a ten vyrovnává. Závěrečný tlak domácího týmu Duchcov zvládl a utkání skončilo remízou.
Z premiéry v A třídě si tak Osek připisuje do tabulky první bod. Děkujeme Všem příznivcům za podporu. Když píši Všem myslím tím i fanoušky Duchcova, kterých tu bylo opravdu slušná porce.
Zvláštní poděkování posíláme Josefovi Pinkasovi, který nám před utkáním věnoval nový míč a finančně přispěl na naší tradiční elektronickou tužku, která se koná po každém zápase v HOSPŮDCE U MÜLLERŮ
21.12.2012 12:26:08
stewezajkas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one