2. Postoloprty 24 14 5 5 56: 28 47 ( 11)
7. L.Chomutov B 24 9 5 10 41: 44 32 ( -4)
10. Domoušice 24 8 2 14 26: 50 26 (-10)
11. Kryry 24 7 4 13 39: 49 25 (-11)
12. Klášterec 24 7 2 15 42: 52 23 (-13)
13. Baník Osek 24 3 4 17 32: 80 13 (-23)
Po kliknutí na název článku se dostanete ke komentáři o utkání(pokud teda nějaký je).
Po kliknutí na fotku se dostanete k fotkám z utkání(pokud tedy nějaké jsou).
P1100702.JPG
Branky:
Pavel Váňa, Patrik Váňa, Kroft - Janošík, Broum, Kubík, Měšťan(PK)
Sestava:
Pěknice - Malík, Král, Hlinka, Slavík - Pavel Váňa, V.Müller, Patrik Váňa, Děkan(46.Kroft) - Gampa(85.Mák), Schnaubelt(46.Štainz)
ŽK:
1:2
Diváků:
40

V sobotu se opět někteří hráči vyznamenali. Myslím ty kteří bez řádné omluvy nedostavili k utkání a tak měl ještě 45 minut před utkáním osecký trenér k dispozici jen 7 hráčů. Za pomoci všech přítomných hráčů a telefonů se nakonec podařilo sehnat do začátku utkání potřebných 11 hráčů do základu + 3 na střídání.
A teď již nějaké info k zápasu. První poločas z obou stran vcelku vyrovnaný, ale branky stříleli jen hosté. První branka v 15 a druhá v 30 minutě. Do druhého poločasu poslal na hřiště duo Petr Kroft a Petr Štainz. Naše hra směrem dopředu se výrazně zlepšila a brankami bratrů Patrika a Pavla Váňi. Bylo v 54.minutě v rozmezí tří minut vyrovnáno. Na obou gólech měl lví podíl Petr Kroft, který plný sil(vždyť před zápasem ujel na kole jen něco málo kolem 30 kilometrů) rozdával fotbalovou radost a tak nikoho nepřekvapí že o vedoucí branku Oseka se postaral opět on. V 70.minutě si jeho centr z levé strany před branku hráč Spořic nešťastně srazil do vlastní sítě. V 77.minutě hosté po parádně zahrané standartce hlavou vyrovnávají. V 83.minutě fauluje osecký Marek Malík ve vápně a je z toho jasná penalta, kterou spořický hráč s přehledem proměňuje. V závěru se i přes naši velkou snahu již skóre neměnilo a Spořice si odvážejí 3 body.
Závěrem bych poděkovat všem hráčům co byly v sobotu k dispozici. Moje díky směřují i hrstce fanoušků kteří se v sobotu také byť v malém počtu nezapomněli přijít podpořit. Naše premiérové účinkování v 1.A třídě končí a příští rok se na vás všechny budu těšit opět v 1.B třídě.

P1100698.JPG
Branky:
Zícha 3x, Pour 2x, Papežík, M.Junek, Poljič - Štainz
Sestava:
Pěknice - Vlček, Hlinka, Patera, Slavík - Malík, V.Müller, Patrik Váňa, Klečka(46.J.Müller ml.) - Štainz(65.J.Müller st.), Král
ŽK:
2:2
Diváků:
100

Opět utkání, ve kterém padlo mnoho branek a bohužel opět většina z nich v naší síti. Nemuselo by to ovšem tak být, kdyby se více dařilo prvních půl hodiny utkání. Během ní totiž měli osečtí tři vyložené šance, ale ani z jedné nedokázali skórovat, a tak se trestalo na druhé straně. Mezi 27.-44.minutou utkání domácí hráči hned čtyřikrát rozvlnili síť za zády brankáře Pěkniceho. Druhý poločas začal naprosto ve stejném duchu. Sice hned ve 47.minutě měl na kopačce vyloženou šanci Král, ale trestuhodně netrefil branku. Naopak o 4 minuty později už vedli domácí o 6 branek. Na šestou branku dokázal sice okamžitě odpovědět Petr Štainz, ale to byl jediný úspěch oseckých v zápase. Do 62.minuty totiž domácí přidali další dvě branky a utkání se dohrávalo. Osečtí tedy obdrželi během 35ti minut neuvěřitelných 8 branek, což je hrozivé číslo. Domácí příznivci se poté hlasitě dožadovali pověstné "desítky", ale vypadalo to spíše, jakoby to domácím svazovalo v zakončení nohy, protože ačkoliv měli ještě mnoho šancí, tak branku už nedokázali vstřelit ani z vyložených pozic. Naopak osečtí ohrožovali branku ojediněle, ale za to nebezpečně, ale v zakončení naši hráči vždy absolutně selhali. Domácí zcela zaslouženě vyhráli.
Branky:
Štainz 2x, Patrik Váňa(z PK), M.Müller - Micák 2x, Kubánek 2x(1x z PK), Burda, Chmelan
Sestava:
Pěknice - Vlček, Hamouz(71.J.Müller ml.), Hlinka, Slavík - Král, V.Müller, Patrik Váňa, Klečka - Štainz, M.Müller(77.Malík)
Sestava:
Pěknice - Vlček, Hamouz, Říha, Slavík(85.Gampa) - Král, Jaroslav Procházka, V.Müller, Malík(75.J.Müller st.) - Patrik Váňa, Štainz(80.M.Müller)
ŽK:
0:2
Diváků:
70

Z důležitého utkání v Kryrech se vracíme bez bodů. O dvoubrankovém vítězství domácího týmu rozhodla jedna z chyb v naší obraně a střela z 30 metrů. Neuznaný gól J.Krále za stavu 0:0 a několik špatně posouzených situací poznamenalo celkový průběh zápasu ze strany rozhodčích.
P1100696.JPG
Branky:
Haba 2x, Černý, Bauer, Jelínek
Sestava:
Klečka - Vlček, Říha, Hlinka, Slavík(22.Malík) - Král, Jaroslav Procházka, V.Müller, Pavel Váňa(14.-ČK) - Pokoš(75.Pěknice), Hamouz
ŽK:
1:0
ČK: (Pavel Váňa) 1:0
Diváků:
50

Ve 14.minutě skóre 0:3 a ČK pro Pavla Váňu. To asi mluví za vše. Vzhledem k tragickému začátku zápasu jsem si ani nedovolil jít vybírat vstupné. Chtěl bych poděkovat oseckým příznivcům za podporu a berte prosím uplynulé sobotní utkání bez vstupného jako naši hlubokou omluvu.
Branky:
Partík 2x - Štainz
Sestava:
Pěknice - Vlček, Hamouz, Říha, Hlinka - Král, Jaroslav Procházka, V.Müller(49.Děkan), Pavel Váňa - Pokoš, Štainz
ŽK:
3:1
Diváků:
80

Utkání jsem nemohl být přítomen a tak většinu informací mi poslali sami hráči a pár informací mám od našich neskutečně aktivních fanoušků, kteří samozřejmě ani v Srbicích nechyběli.
Úvod zápasu nevyšel a hned ve 2. minutě jsme, dostali branku. Počáteční tlak domácích pomalu slábl a hra se vyrovnala. Ve 2. poločase se nám zhruba v 70. minutě gólem Petra Štainze podařilo vyrovnat. O pár minut později se o vedení domácího týmu postaral Partík, který byl mimochodem i střelcem první branky Srbic. V samotném závěru podle očitých diváků a hráčů rozhodčí neodpískal jasnou penaltu na oseckého Jaroslava Procházku a utkání skončilo výhrou domácích. Pro Osek je to krutá porážka. Podle slov našich hráčů a fanoušků jsme odehráli nejlepší zápas jara možná i celého tohoto ročníku. No nedá se nic dělat jede se dál. Pokud ale budem pokračovat tímhle stylem tak výhry přijdou a i to fotbalové štěstíčko se k nám snad taky přikloní.
P1100592.JPG
Branky:
Štainz 2x - Kroupa
Sestava:
Klečka - Král, Říha, Hamouz, Slavík(50.Děkan) - Vlček, V.Müller(65.Malík), Patrik Váňa, Pavel Váňa - Štainz(88.J.Müller ml.), Pokoš
Sestava:
Kroft - Král(46.Štainz), Hlinka, Hamouz, Slavík - Vlček, V.Müller(68.J.Müller ml.), Říha, Patrik Váňa - Pokoš, Pavel Váňa
Sestava:
Klečka - Vlček(68.Malík), Hlinka, Hamouz, Slavík - Jaroslav Procházka(46.Patera), V.Müller, Říha, Patrik Váňa,  - Pokoš, Pavel Váňa
Sestava:
Klečka - Král(88.ČK), Hlinka, Říha, Slavík - Patrik Váňa,V.Müller(74.Vlček), Jaroslav Procházka, Děkan(67.Malík) - Pokoš, Pavel Váňa(85.J.Müller st.)
ŽK:
1:5
ČK:
0:1 (Král)
Diváků:
80

Ani v tomto utkání Osek nebyl horším týmem, ba dokonce spíše lepším týmem. Bohužel naši fotbalisté znovu ukázali, kde je tlačí bota. Osečtí inkasují zbytečné branky. Již tradičně soupeřům stačí minimum šancí k rozvlnění osecké sítě a naopak nejsou naši hráči schopní vstřelit branku ani z těch nejvyloženějších pozic. Utkání ovšem mělo další dvě kaňky. Jedna z nich byla červená karta pro oseckého Jana Krále a druhou kaňkou byl velmi slabý výkon rozhodčích.
P1100280.JPG
Branky:
Děkan, Patera - Uhlík 2x, Kuncl 2x z PK, Bartko
Sestava:
Klečka - Král, Hlinka, Říha, Slavík - Vlček, Patera, Patrik Váňa, Děkan(55.Štainz) - Pokoš, Pavel Váňa
ŽK:
5:4
Diváků:
80

Ani ve druhém jarním zápase se nepodařilo získat žádné body. Prvních 20 minut se hrálo především na polovině Domoušic, ale žádný z domácích hráčů nedokázal míč dopravit do branky hostí. Snad první šanci vstřelit branku si Domoušice vytvořili ve 20.minutě a hned z toho bylo vedení hostujícího týmu. Vyrovnat se hráčům Baníku podařilo během 5 minut když poslal Pavel Váňa nádhernou přihrávku před branku na Tomáše Děkana. V 36.minutě se Osek gólem Honzy Patery dostává do vedení. V posledních vteřinách prvního poločasu hosté zahrávají roh a je z toho vyrovnávací branka. Stejně jak špatně končila pro Osek první půle tak i špatně začala. V 47.minutě byl faulován ve vápně hráč Domoušic a nařízenou penaltu hosté proměňují. V 62.minutě odpískána další penalta proti domácímu týmu na kterou šel stejný hráč jako na první penaltu a stejným způsobem překonává oseckého gólmana Klečku. Osečtí se ve zbývajících půlhodince snažili udělat něco z nepříznivým stavem, ale nakonec otevřená obrana Oseka ještě jednou inkasuje.
P1100257.JPG
Branky:
16.Berko, 30.Měšťánek, 61.Orlt, 75.Brejcha - 89.Král
Sestava:
Pěknice - Patera(46.Slavík), Hlinka, Hamouz, Král - Patrik Váňa(80.J.Müller ml.), Štika, Říha, Vlček - Jaroslav Procházka, Pavel Váňa(80.J.Müller st.)
ŽK:
4:4 (Patera, Pavel Váňa, Patrik Váňa, Vlček)
Diváků:
200

Sobotní výkon Oseka tentokrát nebudu komentovat. Většina z Vás byla přítomna na utkání a svůj názor na předvedený výkon si udělala sama. Kde jsou největší slabiny týmu asi všichni víme nebo alespoň tušíme.
Vstup do jarní části soutěže se nám teda nepovedl a na první body si budeme muset ještě počkat. Možná déle než jen týden. Podle neoficiálních informací Březenecká Chomutov odhlásila svůj tým ze soutěže. Pokud dojde k  potvrzení této informace i ze svazu ihned Vás o tom budeme informovat.